
Érezzük mi abból, ahogy ránk néz. De eleinte el sem merjük hinni, hogy ez velünk történik. Próbáljuk bemagyarázni magunknak, hogy ez biztos nem is nekünk szól, hiszen ő mindenkivel ilyen. Meg amúgy is túl jól néz ki hozzánk képest, teljesen esélytelen, hogy mi ketten egyszer egy pár legyünk. Aztán egyre több az egyértelmű jel. De eleget csalódtunk már, ezért óvatosnak kell lennünk, mondogatjuk magunknak. Közben pedig mélyen legbelül az esküvői indulót dúdoljuk, ahogy elhaladunk mellette a munkahelyi büfében. De vajon ezek valóban a kölcsönös vonzalom jelei vagy csak mi gondolunk ebbe a kapcsolatba túl sokat? Erről szól a cikk.
Tovább


